+420 311 623 527

Střední zdravotnická škola BEROUN

+420 311 623 527
Zřizovatel:https://www.kr-stredocesky.cz/
background-mask

Zimní sportovní kurz

‹ Zpět Kategorie: AktualityVe dnech 18.2 – 22.2.2019 se žáci druhých ročníků (ZA2A, ZA2B) a vybraní žáci SZ3 zúčastnili Zimního sportovního kurzu v Železné Rudě. Naše ubytování se nacházelo nedaleko sjezdovek ski areálů Samoty, Nad nádražím – Belveder a Špičák – ve všech střediscích jsme lyžovali.

Cílem kurzu bylo správně zvládnout techniku lyžování/snowboardingu a umět se bezpečně pohybovat na svahu. S radostí mohu konstatovat, že všichni studenti cíl splnili a na jejich stylu jízdy bylo vidět značné zlepšení.

Turisté navštěvovali zajímavá místa v okolí Železné Rudy – Enviromentální muzeum, rozhledna Špičák, klatovské katakomby a další krásy Šumavy.

Lyžařský výcvik byl ve večerních hodinách doplňován různými společenskými hrami, které si připravili sami studenti. Musím všechny velice pochválit za kreativitu. Vše měli velice hezky připravené – hádali jsme znělky z filmů a seriálů, písně a interprety dle obrázků, kreslili obrázek dle popisu apod. Studenti měli také za úkol celý kurz zaznamenávat do deníku a nejlepší jej přečetli ostatním. Poslední večer bylo provedeno zhodnocení celého kurzu a předány drobné ceny.

Po celou dobu výcviku panovala na svahu, během výletů i na pokojích přátelská atmosféra. Všem účastníkům za tento kurz děkuji.

Mgr. Pavlína Lachmanová

Vedoucí kurzu
Galerie:


vloženo: 21. březen 2019