STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÁ ŠKOLAMládeže 1102, BEROUN

Veletrh škol a vzdělávání v Berouně, 6.10.2021

Veletrh škol a vzdělávání v Berouně

Krajská  hospodářská komora Střední Čechy  ve spolupráci s Úřadem práce Beroun pořádá  Veletrh škol  a vzdělávání v Berouně.  Akce se koná dne 6. října 2021 v Kulturním domě Plzeňka od 9:00-16:00 hodin.    Přestaví se zde střední školy především z okresů  Beroun, Příbram, Rakovník a Benešov, ale také z Prahy a dalších vzdálenějších okresů. Pozvány jsou také spolupracující firmy, které mají zájem nabídnout školám praxi, exkurze nebo  další  podporu v přípravě žáků.

Zveme k návštěvě všechny žáky základních škol s jejich rodiči, základní školy a zájemce o získání přehledu o tom, jaké střední vzdělávání je v regionu nabízeno.  Návštěvníci mohou pohovořit se zástupci i studenty škol, mohou získat informace o podmínkách studia, o stipendiích, o uplatnitelnosti studentů, o přijímacím řízení a úspěšnosti studentů školy, ale také o možnostech internátního ubytování a zajištění zázemí pro studium na škole.  Informace zde naleznou nejen žáci, kteří volí obor středního vzdělání, ale všichni další, kteří se chtějí dále vzdělávat, doplnit si znalosti a dovednosti či získat zcela novou kvalifikaci či absolvovat některé z rekvalifikačních kurzů.

Na místě budou přítomni také odborní pracovníci Informačního a poradenského střediska pro volbu povolání Úřadu práce ČR, kontaktního pracoviště Beroun, se kterými je možno konzultovat problémy související s rozhodováním o dalším studiu oboru a školy.

Veletrh škol a vzdělávání v Berouně
 • Veletrh škol Beroun
  Datum publikace: 23. 9. 2021
  Autor: Pavlíková
  Typ souboru: jpg
  Anotace:
  Dne 6.10.2021, 9,00-16,00 hodin se bude konat prezentace nabídky středních škol, kde se budeme prezentovat i my. Přijďte se dozvědět co vás zajímá. Těšíme se na vás. Vstup zdarma.